آموزش جامع Arc GIS 10.3 به زبان فارسی

مجموعه: آموزش نرم افزارهای مهندسی عمران تعداد بازدید: 272
آموزش جامع Arc GIS 10.3 به زبان فارسی

نرم افزار Arc GIS یکی از مهم ترین نرم افزارهای مهندسی نقشه برداری می باشد. از arc gis به صورت گسترده ای برای تهیه اطلاعات جغرافیایی، انجام محاسبات راه سازی و شهر سازی و تهیه اطلاعات رقومی استفاده می گردد. در کشور ما نیز این نرم افزار سال هاست که در شرکت های معتبر عمرانی و راه سازی مورد استفاده مهندسان نقشه برداری قرار می گیرد.
اهمیت تسلط به نرم افزار Arc GIS به اندازه ای است که در حال حاضر به عنوان یکی از شرط های اولیه استخدام برای مهندسان عمران و نقشه برداری در آمده است. با توجه به کمبود منابع آموزشی مناسب برای آموزش نرم افزار Arc GIS، در فروشگاه تخصصی عمران نوین تصمیم گرفتیم در این قسمت یکی از کامل ترین آموزش های موجود در زمینه این نرم افزار را معرفی نماییم.
مجموعه آموزشی که ملاحظه می کنید، در ۱۴ فصل و بیش از ۱۹ ساعت آموزش مالتی مدیا به زبان فارسی به آموزش نرم افزار Arc GIS 10.3 پرداخته است. از جمله قابلیت های این مجموعه آموزشی می توان به تدریس نکته به نکته دستورات نرم افزار Arc GIS همراه با انجام چندین مثال عملی اشاره نمود. این شامل دو dvd می گردد و نرم افزار های ARC GIS Desktop 10.2, 10.3 و همچنین ARC GIS SERVER Enterprise 10.2 همراه با فیلم آموزش نصب قرار داده شده است.

آموزش arc gis 10.3
آموزش arc gis 10.5
از جمله سرفصل های آموزش داده شده در این مجموعه می توان به استفاده از لایه ها، آشنایی با arcmap و خروجی گرفتن از آن، آشنایی با توپولوژی، ابزار arcscan، استفاده از ۳D Analyst، ساخت Web Application، و همچنین کار با Arc globe اشاره نمود. در ادامه می توانید ضمن دانلود نمونه هایی از آموزش این مجموعه، لیست کلی سرفصل ها و درس های آن را مشاهده فرمایید:

*** دانلود نمونه آموزشی اول ***

*** دانلود نمونه آموزشی دوم ***

خرید آموزش arc gis

 

آموزش arc gis

سفارش محصول و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب (قیمت= ۲۵۰۰۰ تومان –ارسال سریعتر، هزینه کمتر!):

فروشگاه عمران نوین

توجه ۱: فروشگاه عمران نوین دارای نماد اعتماد الکترونیک و تاییدیه درگاه واسط زرین پال می باشد (بالا و سمت راست صفحه). بنابراین با اعتماد می توانید نسبت به خرید آنلاین محصولات اقدام فرمایید.

توجه ۲: علت حذق سیستم پرداخت در محل، برگشتی های بالا و طولانی بودن مراحل اداری و پیگیری سفارشات می باشد. در حال حاضر ارسال بسته ها از طریق شرکت پست و در روزهای کاری ساعت ۱۲ ظهر می باشد. فقط در تهران امکان ارسال با پیک موتوری با تعرفه پایین و همچنین خرید حضوری در دفتر شرکت مقدور است. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید مراجعه فرمایید.

توجه ۳: تعدادی از محصولات این فروشگاه تولید شرکت عمران نوین و تعدادی هم از محصولات سایر شرکت های معتبر نرم افزاری می باشند. کیفیت و صحت عملکرد تمامی محصولات توسط تیم نرم افزاری شرکت عمران نوین تایید شده و کلیه محصولات دارای خدمات پس از فروش و پشتیبانی تلفنی می باشند.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آموزش جامع Arc GIS 10.3 به زبان فارسی”

قالب تفریحی