سوالات متداول

سوالات متداول:

۱- آموزش مالتی مدیا چیست؟

در این نوع آموزش، کاربر پس از اجرای نرم افزار آموزشی محیط شبیه سازی شده نرم افزاری که می خواهد آموزش ببیند را خواهد دید. درس های نرم افزار آموزشی به صورت فیلم همراه با صدا می باشند.

۲- چگونه می توانم نمونه درس ها را ببینم؟

برای دانلود نمونه دروس آموزشی می توانید از منوی قرار گرفته در سمت چپ استفاده کنید. فایل های قرار داده شده برای دانلود به نرم افزار خاصی برای اجرا نیاز ندارند.

۳- ویژگی های نرم افزار های آموزشی عمران نوین چیست؟

در تهیه این نرم افزار ها از افراد دارای تجربه کار صنعتی با نرم افزار مربوطه استفاده شده است. بنابراین درس های نرم افزارهای آموزشی عمران نوین کاملاً کاربردی و با توجه به نیاز افراد شاغل در صنعت تهیه شده اند.

۴- روش های خرید محصولات عمران نوین چیست؟

استفاده از خرید اینترنتی: در این روش برای خرید محصول مورد نظر باید بر روی دکمه خرید اینترنتی کلیک کنید. پس از طی مراحلی که در صفحه راهنمای خرید توضیح داده شده است، پستچی به آدرس داده شده مراجعه کرده و بسته را تحویل خواهد داد. در این روش امکان پرداخت آنلاین وجه سفارش با استفاده از کارت های بانکی شبکه شتاب در زمان سفارش  وجود دارد.

سفارش فوری (تلفنی) و دریافت از طریق پیک موتوری (تهران) و پست پیشتاز (شهرستان ها):در این حالت می توانید با تماس با واحد فروش عمران نوین با شماره ۶۶۵۷۶۲۶۴ و سفارش تلفنی کالای مورد نظر، در شهر تهران توسط پیک موتوری و در شهرستان ها توسط پست پیشتاز (حداکثر ۴۸ ساعته) محصول خود را دریافت نمایید.