راهنمای خرید

فروشگاه عمران نوین

فروشگاه عمران نوین از سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیت نموده است و در این مدت بیش از ۳۰۰۰ مشتری نسبت به ثبت سفارش از این فروشگاه نموده اند. با توجه به اخذ نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه عمران نوین، و همچنین درگاه پرداخت زرین پال، با اطمینان خاطر می توانید نسبت به خرید آنلاین از این فروشگاه اقدام فرمایید.
توجه ۱: فروشگاه عمران نوین از سال ۱۳۹۴ از سیستم پرداخت در محل به علت مشکلاتی مانند برگشت سفارش ها، مراحل اداری طولانی و مشکلات اداری استفاده نمی کند و تنها روش خرید محصولات از طریق پرداخت آنلاین می باشد.
توجه ۲: پس از پرداخت آنلاین و ثبت سفارش بسته ها در اولین فرصت به اداره پست تحویل داده می شوند. زمان دریافت بسته های با پست سفارشی ۳ تا ۵ روز کاری و در پست پیشتاز حداکثر ۴۸ ساعت می باشد.
توجه ۳: سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۲ ظهر ثبت گردند روز بعد به پست تحویل داده می شوند.
توجه ۴: فقط در شهر تهران امکان ارسال از طریق پیک موتوری وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس بگیرید.
توجه ۶: برای خرید حضوری، پس از هماهنگی با بخش فروش می توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر جنوبی کوچه مهدیزاده پلاک ۲۷ واحد ۱۲

فروشگاه عمران نوین
توجه ۷: در صورت خرید لینک دانلود محصولات، فایل های مورد نظر تا حداکثر ۳ ساعت در روزهای کاری به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
توجه ۸:توصیه می کنیم قبل از خرید نمونه های آموزشی محصول مورد را دانلود و مشاهده نمایید تا با سبک آموزش آشنایی بیشتری پیدا کنید. ممکن است برای پایین آوردن حجم فایل ها کیفیت نمونه های دانلودی از آموزش اصلی پایین تر باشد.
توجه ۹:
در صورتی که هر گونه سوالی در باره محصولات و نحوه تهیه آن ها دارید با ما تماس بگیرید: ۶۶۵۷۶۲۶۴