آموزش جامع Revit Architecture 2015

مجموعه: آموزش نرم افزارهای مهندسی معماری تعداد بازدید: 83
آموزش جامع Revit Architecture 2015

شماره شناسه اثر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: ۸-۰۱۴۳۵۰-۰۶۹۰۴۲۰

شرکت نرم افزاری Autodesk که در کشور آمریکا قرار دارد یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده نرم افزار در دنیا می باشد. این شرکت توجه خاصی را به نرم افزارهای طراحی و تحلیل ساختمان داشته و در این زمینه سرمایه گذاری وسیعی انجام داده است. از جمله اقدامات شرکت اتودسک در این زمینه اقدام به تولید یک پکیج جامع طراح و تحلیل سازه، تاسیسات و نمای ساختمان تحت عنوان مجموعه نرم افزارهای Revit می باشد. این پکیج شامل سه محصول مختلف به صورت زیر می باشد:

Revit Structureطراحی و تحلیل سازه ساختمان

Revit Architectureطراحی و معماری نمای خارجی و داخلی ساختمان

Revit MEPطراحی و تحلیل تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان

با توجه به اهمیت و استفاده روزافزون از نرم افزارهای یاد شده در صنعت ساختمانی داخل کشور، در این قسمت به معرفی محصول آموزش جامع Revit Architecture 2015 می پردازیم. این مجموعه مناسب کسانی است که قصد دارند به صورت تخصصی بر روی طراحی نما و معماری ساختمان کار کنند. مدت زمان این مجموعه هم برابر با ۱۲ ساعت بوده و همراه با نرم افزار رویت ۲۰۱۵ ارائه می گردد. در ادامه می توانید عناوین درس های این مجموعه را بررسی فرمایید.

آموزش رویت 1آموزش رویت 2
آموزش revit architecture

 

Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95 سفارش محصول و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب (قیمت  =۱۷۰۰۰ تومان – ارسال سریعتر، هزینه کمتر!):

Online آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95

وضعیت کالا: موجود Check آموزش برنامه نویسی حرفه ای با FORTRAN 95

پشتیبانی مهندس یار

      

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آموزش جامع Revit Architecture 2015”

قالب تفریحی